O nas

tworzymy spersonalizowane prezenty

 

Pora na Gift to sklep internetowy, w którym znajdziesz kubki, plakaty, bidony, naklejki do plenerów i inne ciekawe akcesoria lub gadżety, które idealnie nadają się na prezent.

 

Co wyróżnia PORA od innych sklepów? W naszym sklepie wierzymy, że prezenty spersonalizowane zostają z obdarowanymi na dłużej. W pełni oddają uczucia, które chcemy przekazać i podkreślić jak ważną dla nas osobą jest obdarowywany. Odkryliśmy, że kubek z własnym imieniem lub mottem, które jest nam bliskie jest chętnie wybieranym podarunkiem.

 

W ciągu roku jest wiele okazji do dawania prezentów, dlatego pomysły na nie mogą się szybko skończyć. Jeśli chcesz być pewnym, że Twój prezent będzie oryginalny i wyjątkowy sprawdź co mamy do zaoferowania. Dawanie sprawia radość, kiedy widzimy, że podarunek jest trafiony i używany, dlatego dbamy o to, żeby każdy był zadowolony.

 

Codziennie wysyłamy akcesoria na prezenty w każdy zakątek Polski, sprawia nam to dużo satysfakcji, bo jesteśmy częścią wydarzeń, które są dla Ciebie ważne. To stale motywuje nas do ciężkiej pracy i osiągania kolejnych poziomów.

 

Cieszymy się, że z nami jesteś!

Ekipa Pora na Gift.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl